Co nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:

Zkušenosti - 30 let na českém trhu

Historie společnosti sahá do roku 1991, kdy byla založena společnost TBS spol. s r.o., která se věnovala prodeji, montáži a servisu transportního chlazení. Šlo o ryze soukromou společnost se zahraniční účastí, kdy jeden ze spolumajitelů byl dlouholetý vlastník rakouského zastoupení CARRIER TRANSICOLD.


Silné poradenství – zkušení obchodní zástupci

Firma BS – TRANSPORTNÍ chlazení disponuje stabilním a zkušeným prodejním oddělením, kdy:

  • Naši obchodní zástupci jsou k dispozici „na zavolání“ na celém území ČR, v obchodních kancelářích v Praze, Českých Budějovicích, Vysokém Mýtě a Praze. Osobní návštěva je v případě potřeby samozřejmostí při nákupu jakéhokoli zařízení.

Široká servisní síť – kompletní pokrytí v ČR, Evropě i světě

Naše společnost si uvědomuje důležitost dostupnosti servisního zajištění, jak v případě pravidelného servisu, tak v případě jakékoliv poruchy zařízení. Rozvoj servisní sítě a dalších doplňkových služeb je proto prioritou jak naší společnosti tak společnosti Carrier Transicold.


Kompletní řada jednotek na všechny typy vozidel – od malého vozidla pick-up po návěs

Hlavní výhodou značky CARRIER TRANSICOLD je kompletní produktová řada jednotek. Jsme schopni vybavit malá vozidla typu pick-up nebo VAN, nákladní vozidla střední i těžké řady, vrcholem naší nabídky je kompletní řada návěsových jednotek VECTOR. Vaše flotila může být vybavena zařízením od jediného výrobce.


Rychlá realizace, včetně kompletní přestavby vozidel typu VAN

  • Reakce obchodních zástupců je okamžitá
  • Většina typu jednotek je k dispozici k okamžitému dodání

Silná přítomnost značky Carrier v České republice

Kromě společnosti BS – Transportní chlazení, která je autorizovaným zástupcem firmy Carrier Transicold pro ČR, je firma Carrier Transicold v ČR zastoupena výrobním závodem v Berouně, kde se vyrábí…